Klid a vize – směs (20ml)

Novinka

směsová esence sestavená jako most mezi myšlením a cítěním, podporuje inspiraci a neotřesitelnou vnitřní vyrovnanost (esence v 20ml lahvičce s kapátkem)

Element: éter

Smysl: sluch

Základní princip: rezonance s bytím

Psychická funkce: SEBEVYJÁDŘENÍ

trvanlivost cca 5 let, s alkoholem

bez konzervačních přísad, bez chemických látek, bez lepku, bez laktózy, vhodné pro diabetiky, vegetariány, vegany, děti i zvířata

349,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy

Popis

Tato směs podporuje naše sebevyjádření, uspokojení vlastních potřeb a realizace v životě, práci a ve společnosti. Otevírá naše schopnosti v dávání a přijímání a napojení se na naši životní stezku. Harmonizuje a posiluje naši mysl. Učí nás být v roli "pozorovatele života", učit se z chyb a s lehkostí vstřebávat všechny životní informace a využívat životní moudrosti.

Tato směs pracuje se skupinou esencí věnujících se NEZÁJEM (o přítomnost a současné okolnosti).

Směs je sestavená k harmonizaci emocí a pocitů spojených s 5. krční čakrou.

Na fyzické úrovni ovlivňuje krční čakra: oblast krku, hlasivek, hrtanu, hltanu, průdušek, horní části plic, uší, spodní čelisti, zátylku, paží

Užívání esence můžeme doplnit zvědomováním postoje: Vyjadřuji přímo pravé Já a tak se ochotně podílím na své realizaci a stvoření. Dýchám uvolněně a zhluboka, dech je základem života. Nechávám lásku volně proudit, její zdroj je nekonečný. Mé srdce se otevírá stále víc a všude přítomná láska proudí ode mě i ke mně ve stále větším množství. Vyjadřovat své emoce je zdravé, je bezpečné být citlivá/vý.

K harmonizaci všech čaker můžete postupně užívat 7 směsí – optimálně v pořadí 1. – 7.

Vždy za 2-3 týdny využívat obsah jedné lahvičky, vložit týdenní pauzu a pokračovat 2-3 týdny další lahvičkou.

Užívání: minimálně 4x denně cca 4 kapky – dle potřeby i více