Bachovy esence na míru (20ml) s alkoholem

Bachovy esence dle aktuálních potřeb klienta. Esence jsou vybrány po blízkém rozhovoru s klientem a jsou namíchány přímo na jeho aktuální potřeby. Buď při osobním setkání, nebo online, případně přes email. 

Na stránce Blog naleznete seznam všech esencí podle rozdělení emočních stavů a nálad ke stažení. Můžete si tedy i sami vybrat esence, které zrovna potřebujete. Max. počet esencí na míchání je 7. Doporučuji ale emoční stavy začínat vylaďovat postupně, tedy nejdříve řešit to, co nás trápí nejvíce. 

trvanlivost cca 5 let, s alkoholem

bez konzervačních přísad, bez chemických látek, bez lepku, bez laktózy, vhodné pro diabetiky, vegetariány, vegany, děti i zvířata

350,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy

Jak esence užívat?

Dr. Bach v jeho nejznámější knize – 12 léčitelích – přesně uvádí: "Dejte si 2 kapky z každé vybrané zásobní lahvičky s esencí do šálku vody, ovocné šťávy nebo jakéhokoliv nápoje a ČASTO upíjejte. Doplňte šálek, abyste pokračovali v léčbě, je-li třeba…

Nebo každou hodinu či půl – podle potřeby kapat přímo neředěnou esenci kapátkem do úst (pozor: nedotýkat se kapátkem jazyka) opět až do odeznění nepříjemného stavu.

Užívejte je TAK ČASTO, jak je potřeba, ale nejméně 4-krát denně, zvláště jako první a poslední věc, kterou denně uděláte.